/ / iOS 11 / 11.0.3 Проблема з автоматичним виправленням: Лист I із дивним символом

Проблема автоматичного виправлення iOS 11 / 11.0.3: Лист I із дивним символом

"Я намагаюся з'ясувати, чому iPhone 7 моєї дружини"показує цей дивний символ кожного разу, коли вводить букву "Я", він завжди автокоригує на цей символ "А?". Це відбувається в Apple Mail на її телефоні і показує, коли я отримую їх на своєму Mac iMessage ».

тип літери i

Останнім часом у деяких користувачів iPhone єзіткнувся з тією ж проблемою, що набравши букву "Я" на клавіатурі Apple, вона показує дивне "A?" з коробкою після оновлення до iOS 11.1 / 11.0.3. Наприклад, "Я рада бачити тебе завтра" з'явиться як "Я раді бачитись завтра". Ще одна пов’язана помилка - це відображення на часто використовуваній вкладці букви "Я" на клавіатурі смайдів для деяких користувачів iOS, які постраждали. Неймовірно дратує те, що мало хто з користувачів навіть відчував цю проблему на iPad чи Mac, адже прогнозний текст доступний на всіх пристроях Apple із iCloud.

emoji iOS 11

Ну, я не можу сказати вам, чому це відбуваєтьсякрім цього, як здається, новий несподіваний глюк на клавіатурі iOS 11. Хоча Apple досі не забезпечує ефективної міри, ми можемо виправити це самостійно, перш ніж все погіршиться. Тут я перелічу декілька підходів для того, щоб вказати, як виправити букву & ldquo; я & rdquo; технічно показує дивний символ у iOS 11.1 / 11.0.3.

Спосіб 1. Вимкнути передбачення клавіатури

Оскільки основна особливість iOS 11.1 стосується емоджи, деякі шанувальники припускають, що ця помилка може бути пов'язана з алгоритмом прогнозування клавіатури Apple. Без вівці не може бути вовни. Ми можемо також вимкнути передбачення клавіатури пристрою Apple, щоб виправити помилку з текстовим прогнозом iOS 11. Після цього ви не побачите це передбачення на своїй клавіатурі, нарешті, коли ви наберете букву & ldquo; я & rdquo; ви отримаєте & ldquo; я & rdquo; тільки. Це один із надійних тимчасових доцільних заходів, щоб припинити випуск автокорекції iOS 11.1. Етапи: Налаштування> Загальне> Клавіатури> Прогнозування.

передбачення клавіатури

Порада: Ще однією попередньою мірою є використання переваг сторонньої клавіатури замість клавіатури Apple. Такими сторонніми інструментами можуть бути Swype, Gboard, SwiftKey, Fleksy, TouchPad або Typeeto тощо.

Спосіб 2. Перезавантажте Apple Apple

Буква & ldquo; я & rdquo; зміни у вашому телефоніна & ldquo; A? & rdquo ;? На думку деяких професійних форумів, перезавантаження пристрою - ще одне рішення, про яке часто згадують. Іноді потрібно просто перезапустити або змусити перезапустити iPhone, iPad або iPod, і тоді все виявиться нормально. Однак існують різні операції, які змушують перезапустити в різних моделях Apple. Ось я беру iPhone як приклад і показую їх як нижче:

  • Примусовий перезапуск iPhone X / 8/8 Plus: Вам потрібно прочитати цю статтю про деталі - Топ-2 безкоштовних способів перезапустити заморожений iPhone X / 8/8 Plus
  • Примусове перезавантаження iPhone 7/7 Plus: ознайомтеся з кроками за цим посиланням - Як змусити перезапустити / жорсткий скинути iPhone 7 та iPhone 7 Plus
  • Жорсткий перезапуск iPhone 6s / 6s Plus / 6/6 Plus / 5s або старший: Дивіться тут - Як змусити перезапустити або перезавантажити iPhone (включаючи iPhone 6)
Примітка: Вас також може зацікавити цей пост - Як змусити перезапустити iOS 11 iPhone / iPad без використання кнопок

Спосіб 3. Поновлення iOS за допомогою програми Tenorshare ReiBoot

Це відома помилка iOS 11.1. Перш ніж Apple випустить оновлення, щоб виправити її, ви можете перейти до стабільної версії 11.0.2 / 11.0.1. Як це зробити? Вам потрібен фрагмент програмного забезпечення під назвою Tenorshare ReiBoot. Tenorshare ReiBoot - це відомий професійний та працездатний інструмент для виправлення всіх проблем із iOS. Ви побачите, як знизити iOS з ним, як показано нижче:

Крок 1. Завантажте та встановіть Tenorshare ReiBoot, запустіть його та підключіть свій пристрій до комп'ютера з ОС Windows або Mac.

Крок 2. Клацніть & ldquo; Виправити всі iOS Stuck & rdquo; у Tenorshare ReiBoot та оберіть Fix Now (Усі iOS 11 Stuck).

імпорт ios 11 ipsw

Крок 3. Apple все ще підписує iOS 11.0.1 та iOS 11.0.2, тому ви можете завантажити файл ipsw тут. А потім натисніть & ldquo; Виберіть & rdquo; в Tenorshare ReiBoot, щоб імпортувати iOS 11 ipsw файл.

імпорт ios 11 ipsw

Tenorshare ReiBoot перевірить файл ipsw і почне видаляти iOS 11.1 та встановити нову систему iOS на ваш iPhone / iPad.

Спосіб 4. Зачекайте, коли Apple виправить помилку iOS 11.1

Чому буква & ldquo; я & rdquo; постає як& ldquo; A & rdquo; з коробкою знака питання? Там поки що немає точної причини. Однак, якщо це, безумовно, глобальна помилка в iOS 11.0.3 або iOS 11.1, то вам краще почекати офіційного повідомлення, оскільки Apple вже не може ігнорувати подібні проблеми.

За словами клієнтів, які телефонують у службу підтримки Apple,Apple пропонує тимчасове усунення несправностей за допомогою заміни тексту. Конкретні кроки: перейдіть у Налаштування> Загальне> Клавіатура> Заміна тексту. Введіть великі регістри & ldquo; я & rdquo; замінити малі регістри & ldquo; i & rdquo;. Отже, ви можете просто спробувати і почекати певний період часу, поки Apple не випустить нову версію iOS, щоб виправити цю ненормальність.

Що ж, всі вищевказані поради та рекомендації зібраніз форумів та інших ресурсів. Ви можете забрати один і спробувати виправити букву & ldquo; Я & rdquo; перейти до & ldquo; A? & rdquo; з коробкою навколо знака питання на даний момент. Я сподіваюся, що цього не станеться на вашому iPhone, iPad, iPod чи Mac у майбутньому. Будь-яке останнє рішення? Залиште свій коментар у області коментарів.


Коментарі 0 Додати коментар