/ / Nasıl Yapılır iOS 12 / 12.1 Yazılım Güncellemesi iPhone / iPad'de Başarısız Oldu

İPhone / iPad'de iOS 12 / 12.1 Yazılım Güncellemesi Başarısız Oldu

“Yeni iOS 12'yi iPhone 8'ime yüklüyordum, ancak aniden bir hata mesajı belirdi ve güncelleme durdu. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Lütfen yardım!”

"iOS 12 güncellemesi başarısız oldu: Artık bağlı değilsiniz. Nasıl düzeltilir?"

ios 12 yazılım güncellemesi başarısız oldu

Yeni iOS 12'nin son sürümünden sonrameraklıları, iOS aygıtlarına yüklüyor ancak ortaya çıktığı gibi, bazıları yeni güncellenen iOS'u yüklerken ciddi sorunlar yaşıyor. Farklı hata mesajları ortaya çıkıyor ve işlem yarıda kesiliyor. Bunu ne zaman anlamalısın iOS 12 / 12.1 yazılım güncellemesi başarısız oldu, bu bir sorun olduğunu gösterir. Cihazınızla veya indirdiğiniz iOS sürümüyle olabilir. Bu nedenle, birkaç etkili düzeltmenin aşağıda belirtildiği gibi, iOS güncelleme sorununuzu gidermeyi deneyebilirsiniz.

1. Çözüm: Kapatın ve Yeniden Güncelleyin

İPhone ekranında "Yazılım Güncellemesi" göründüğündeBaşarısız ", sonra yapmanız gereken ilk şey, ekrandan kaldırmak için açılan mesajdaki" Kapat "düğmesine basmaktır. Şimdi, bir süre beklemeniz ve işlemi yeniden başlatmanız gerekir. Bu sorunu o zaman ve orada çözebilir. .

2. Çözüm: Ağ Ayarlarını Sıfırla

İPhone yazılım güncellemeniz aniden başarısız olursao zaman kesinti yaratan ağda bir sorun olabilir. Güçlü ve istikrarlı bir ağ kurmak çok önemlidir ve bu olmadan, iOS güncelleme prosedürünü tamamlamanız imkansız olabilir. Bu nedenle, cihazı sıfırladıktan ve yapmadan önce bir yedeklemeyi kaydetmeniz daha iyi olur.

Adım 1: Ağ ayarlarını sıfırlamak istiyorsanız, iPhone'unuzdaki Ayarlar uygulamasına gitmeniz gerekir.

Adım 2: Ardından "Sıfırla" seçeneğini bulun ve "Ağ Ayarlarını Sıfırla" yı tıklayın.

Adım 3: Ondan sonra, şifrenizi sağlamanız ve sıfırlamayı onaylamanız gerekebilir.

sıfırlama ağ iphone

Budur! Cihazı güncelleyemiyorsanız, güncelleme sırasında cihazınızın şebekesinin kesintiye uğraması ihtimali vardır, ağ ayarlarını sıfırlamak bu sorunu çözebilir.

3. Çözüm: iTunes ile Güncelleyin

Temel olarak, otomatik olarakiOS’i Wi-Fi üzerinden güncelleyerek bir hata mesajı alıyorsunuz. Bu nedenle, güncelleştirmeyi el ile yüklemeye çalışırsanız, işe yarayabilir. Bellenimi yüklemek için iTunes uygulamasını ortam olarak kullanacaksınız. İşlem biraz karmaşık ama düzgün bir şekilde yaparsanız bu kesinlikle işe yarayacaktı. Yani, iOS 12'yi indirirken bir hata oluştuysa, bunu iTunes ile manuel olarak yapın ve işte yapmanız gerekenler:

Adım 1: Öncelikle, resmi yazılımı web sitesinden indirmeniz gerekir. 3GB'tan daha büyük olmayacağından, indirmesi biraz zaman alacaktır.

Adım 2: Öyleyse, bilgisayarınızda yüklü olan iTunes'un güncellenmiş olduğundan emin olmalısınız.

Adım 3: Artık iPhone'unuzu bilgisayara bağlayabilir, bir veri kablosu kullanabilirsiniz.

Adım 4: Aygıt algılandıktan sonra, iTunes penceresinin üstündeki "Aygıt" simgesine gitmeniz ve aygıtı seçmeniz gerekir.

Adım 5: Şimdi iTunes'daki "Güncellemeyi Denetle" ye dokunun.

güncelleme güncelleme için kontrol et

Adım 6: Bundan sonra, yazılım açılırken "İndir ve Güncelle" yi onaylayarak üretici yazılımını bulup kurmanız gerekir.

Bundan sonra iTunes, iOS'un önceki sürümünü kaldıracak ve güncellenmiş iOS 12'yi iPhone'unuza yükleyecektir.

4. Çözüm: ReiBoot ile Başarısız Olan iOS 12 / 12.1 Güncellemesini Düzeltme

Diğer her şey başarısız olursa ve hala nasıl bir fikriniz yokiOS 12 yazılım güncellemesini gidermek için iOS ile ilgili bir sorun olabilir. Bu nedenle, sistemde küçük değişiklikler yapmayı bırakıp Tenorshare ReiBoot adlı en iyi sorun giderme programlarından birini kullanarak sistemin kendisini onarmanız daha iyi. Herhangi bir iOS sıkışmış sorununu çözebilecek, güncelleme sorunlarını, iPhone önyükleme döngülerini, iOS sistem çökmelerini, donmuş ekranları vb.

Adım 1: ReiBoot'u Tenorshare resmi web sitesinden indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.

Adım 2: Ardından yazılımı başlatmanız ve takılan iPhone'u bilgisayarınıza bağlamanız gerekir.

Adım 3: Yazılım, cihazınızı tespit ettikten sonra ReiBoot'un ana arayüzüne gitmeniz ve "Tüm iOS Sıkışmasını Onar" seçeneğini tıklamanız gerekir.

sıkışmış iphone güncelleme reiboot saptamak

Adım 4: Sonra, IPSW dosyasını indirmeniz istenecektir, bu nedenle, "Gözat" üzerine tıklayın ve dosya için bir hedef seçin ve "İndir" üzerine tıklayın.

son firmware'i indir

Adım 5: Bundan sonra indirme işlemi başlayacaktır.

Adım 6: Tamamlandığında, cihazı düzeltmek için "Onarımı Başlat" a tıklamanız yeterli.

yeni iOS 12'ye onarım

Bu işlem Tenorshare ReiBoot kullanılarak tamamlandıktan sonra, güncelleme cihazınızı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmanız gerekmez.

Alt çizgi

Sonunda, iOS güncellemesinin farkında olmalısınızgöründüğü kadar basit değil. Prosedür ile ilgili birçok şey var ve her şey ters gidebilir. Ancak güncellemeniz durdurulursa, sorunu gidermeye çalışmak için belirtilen prosedürleri kullanmalısınız. Bu yeni bir sürüm, bu nedenle, şu an için herhangi bir resmi yanıt alamayacaksınız. Bu nedenle, yakında yeni iOS kullanabileceğinizi umarak prosedürleri adım adım izlemeye çalışın. iOS sistem kurtarma sososyonu için gitmek için Tüm iOS güncelleme ve onarım ihtiyaçlarınız için ReiBoot!

Yorumlar 0 Yorum ekle