/ / 5 Çözümler: iOS 12/11 Güncellemesinden Sonra iPad Şarj Olmayacak

5 Çözümler: iOS 12/11 Güncellemesinden Sonra iPad Şarj Olmayacak

iOS 12 şimdi iPhone'unuza, iPad'inize geliyor! Ancak, Apple piyasaya çıkar çıkmaz en son iOS 12/11’e güncelleme yapan öncülere göre, iPad’lerinin şarj sembolünü gösterdiğini ancak iPad’i prize ya da bilgisayara bağlarken pili gerçekten şarj etmediğini söyledi. Aslında, bu önceki sürümde de ortaya çıkan ortak bir konudur. Bu nedenle, iOS 12/11'e güncelledikten sonra iPad'inizi veya iPad'inizi yavaş şarj etmekle ilgili sorun yaşıyorsanız, bu sorunun iPad Pro / Air 2 / Air / mini 4 / mini 3 / mini'de düzeltilmesine yardımcı olacak bazı ipuçları ve adımlar 2 / mini / 4.

/
ipad şarj olmayacak

İOS 12/11 Güncellemesinden Sonra iPad'i Düzeltmek İçin Potansiyel Çözümler Şarj Olmayacak

iOS’tan sonra takılıyken iPad şarj olmuyor12 / iOS 11 güncellemesi 2 ana nedenden ötürü ortaya çıkabilir: biri işletim sistemi sorunudur, diğeri donanım sorunlarından kaynaklanıyor. Bu nedenle, sırasıyla farklı durumlara karşılık olarak farklı çözümler sunacağız.

Not:

Çözümlere geçmeden önce, lütfen emin olunDAİMA resmi Apple uyumlu şarj cihazları kullanın. Bunun nedeni, düşük kaliteli 3. taraf iPhone şarj kablosu, iPad / iPhone'un şarj olmamasına neden olan şey olabilir.

İDevice’ınızı sıfırlayın

Herhangi bir mobil cihazın davranabileceğini biliyorsunuzanormal zamanlarda, bu durumda çoğumuz deneyecek ilk ve en kolay şeyler Sert Cihazınızı sıfırlayın. İPad'in iOS 12 veya iOS 11 güncellemesinden sonra şarj olmamalarını düzeltmek için aşağıdakileri yapın:

İPhone'unuzun ekranında Apple logosu görünene kadar Uyut / Uyandır düğmesine ve Giriş düğmesine aynı anda yaklaşık 10 saniye basılı tutun.

sert sıfırlama

Başka Bir Duvar Prizi / USB Bağlantı Noktasını Deneyin

İPad'inizi şarj etmek için başka bir prizi de deneyebilirsiniz, bu fark yaratabilir.

Cihazınızı daha önce şarj ediyorsanız,kabloyu bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takma, belki bağlantı noktası çalışmıyor. Sadece başka bir USB bağlantı noktasına geçin. Tüm bunlardan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın çünkü bu bağlantı noktaları da yeniden başlatılır.

duvar prizini değiştirin

Aydınlatma Kablosundaki Hasarlara Bakın

Bilgisayar iPad'e bağlandığında yanıt vermezse, bu muhtemelen kabloda bir sorun olduğu anlamına gelir. ElmalarŞimşek kablos yıpranmaya meyillidirler, özellikle sonundaiPad'inize bağlanır. Bu nedenle, iPad'inizi şarj etmek için kullandığınız kabloyu kontrol etmenizi öneririz. Görülebilecek aşınma belirtileri varsa, yenisini değiştirmek için tereddüt etmeyin.

aydınlatma kablosu

Tenorshare ReiBoot Kullanımı

Yukarıdaki düzenli çözümler bulamazsasorun giderildi, ardından sorun muhtemelen işletim sisteminden kaynaklanıyor. Bu durumda, size yardımcı olmak için üçüncü taraf bir programa ihtiyacınız olabilir. Bildiğim kadarıyla, https://www.tenorshare.com/products/reiboot.html, herhangi bir veri kaybı olmadan tüm iOS sorunlarını düzeltmek için tek tıklayabilen böyle bir iOS sistem onarım aracıdır. .

Başlamak için, lütfen bilgisayarınıza Tenorshare ReiBoot'u indirip yükleyin, ardından başlatın.

Adım 1: Tenorshare ReiBoot Pro'yu başlattıktan sonra, ana arayüzdeki "Tüm iOS Sıkışmasını Düzelt" bölümüne tıklayın.

sıkışmış ios saptamak

Adım 2: Ardından devam etmek için "Şimdi Düzelt (Tüm iOS 11 Stuck)" düğmesine basın.

Şimdi düzelt

Adım 3: Sonra, Tenorshare ReiBoot Pro, iOS cihazınız için ürün yazılımı paketiyle eşleşen görüntüler. Çevrimiçi yazılım paketini indirmeye başlamak için "İndir" düğmesine tıklayın.

indir

Adım 4: İndirdikten sonra, sistem kurtarmayı başlatmak için "Onarımı Başlat" ı tıklayın.

onarımı başlatmak

Onarım işlemi tamamlandığında, iOS cihazınız açılır ve normale döner.

Apple'dan Yardım İsteyin

Eğer denedikten sonra hala sorun yaşıyorsanızYukarıdaki her şey, o zaman bir donanım sorunu olmalı ya da cihazınızın bileşenlerinden biri çalışmıyor. Apple desteğinden yardım istemeniz veya doğrudan yakındaki bir Apple mağazasını ziyaret etmeniz iyi olur.

Bu kadar! Bu makalenin iPad ile yaşadığınız sorunu çözmeniz için faydalı olacağını umuyorum. İPad'inizle ilgili tüm sorunları hızla ve hızlı bir şekilde çözmek istiyorsanız, iOS 12/11 güncelleme sorunundan sonra ücret almayacaksanız, denorshare Tenorshare ReiBoot yazılımını kullanmayabilirsiniz. ilk 3 yöntem tek tek. Bizimle paylaşmak için başka ipucu var mı? Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.

Yorumlar 0 Yorum ekle