/ / İOS'ta Kişilerin Donmasını veya Kilitlenmesini Sağlamanın 3 Yolu 12/11/10

İOS'ta Kişileri Donma veya Kilitlemenin En İyi 3 Yolu 12/11/10

Birisinin telefon numarasını aramak istediğinizde,Rehber listesinin tümüne göz atmanız gerekir; ancak Rehber Araması işlevi ile hoş ve zaman kazandıran bir kısayol, kişiyi hemen ve doğru bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir. Ancak, bazı kullanıcılar bir kişi araması sırasında iPhone'da bir kişi uygulaması donma sorunuyla karşılaştığını bildirdi. Kişiler uygulamanızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bu makalede, Kişi arama iPhone'da düzgün bir şekilde çalışmadığında ne yapılacağı açıklanmaktadır XR / XS / X / 8/7 / 7Plus / 6s / 6s Artı / 6/6 Artı / 5s / 5 iOS 12/11 / 10.3.2 / 10.3 / 10'u çalıştıran.

1. Sabit Sıfırlama ile Donma İletişim Arama Fix

Normalde, iPhone kişileri arama donma ya da askıya alma sorunu karşılaştığınızda aklıma ilk şey geldi cihazınızı yeniden başlatmak zor. Bir iPhone'u yeniden başlatmaya zorlamak için adımları izleyin.

• Bir iPhone 8 / X / XR / XS'de: Sesi Aç ve Sesi Azalt düğmesini basılı tutun. Sonra Apple logosunu görene kadar Side düğmesini basılı tutun.
  • İPhone 7/7 Plus'ta: Apple logosunu görene kadar Yan ve Ses Kısma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutun.
  • Bir iPhone 6 ya da önceki sürümlerde, iPad ya da iPod touch: Apple logosunu görene kadar Giriş ve Güç / Uyku düğmelerini en az 10 saniye basılı tutun.
sert sıfırlama

Bundan sonra, Rehber uygulamasını başlatın, Gruplar'a dokunun, tüm kişilerin işaretlerini kaldırın ve tekrar kontrol edip Tamam'a dokunun.

gruplar

Tamamlandıktan sonra Rehber uygulamasını kapatın ve yeniden başlatın. Bunu yapmak için, giriş düğmesine hızlıca iki kez basın, kapatmak için Rehber uygulamasının önizlemesini yukarı kaydırın. Yeniden başlatın.

2. Kişileri Açıp Kapatarak Kişi Arama Sorunlarını Giderme

Yol 1 her zaman işe yaramaz, ancak endişelenmeyin, yine de bir alternatifiniz var, aşağıda nasıl çalıştığı:

Başlamak için, iPhone'unuzu rehber de dahil olmak üzere iCloud'a yedeklemenizi öneririz.

Ardından Ayarlar> Rehber> Hesaplar üzerine dokunun.

gruplar

Ardından, hesaplarınızı burada göreceksiniz. İCloud'a dokunun. Ardından aşağı kaydırın ve Kişileri KAPALI konumuna getirin. İPhone'umda Sakla veya İPhone'umdan Sil komutunu yazıyor, sadece iPhone'umdan Sil'i seçin.

gruplar

Bir sonraki adım Rehber'i burada AÇIK konumuna getirmektir. Kişileri birleştir, Onayla ve devam et yazıyorsa.

Telefonunuzu yeniden başlatın ve deneyin

3. IOS 12/11 / 10'da Çalışmayan İletişim Arama Düzeltme Tenorshare ReiBoot ile

Yukarıdakilerin hiçbiri yardım etmiyorsa, sorun olabilirişletim sistemiyle birlikte çalışırsanız, kişi arama sorununu çözmemek için cihazınızı Tenorshare ReiBoot ile kurtarma moduna girip çıkarabilirsiniz.

Tenorshare ReiBoot, uygulama sıkışması / askıya alınması, ekranın siyah ölümü, önyükleme döngüsü vb. Dahil tüm iOS sorunlarını gidermeye odaklanan güçlü bir programdır.

Şimdi nasıl çalıştığına bir göz atalım. Öncelikle, lütfen bilgisayarınıza Tenorshare ReiBoot'u indirip yükleyin ve bir yükleme işlemi başlatın.

Adım 1: Tenorshare ReiBoot'u başlattıktan sonra, iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın.

Adım 2: Cihazınız Tenorshare ReiBoot tarafından algılandığında, düğmeyi tıklayın "Kurtarma Moduna Girin" Cihazı Kurtarma moduna almak için

Adım 3: Kurtarma Modundan Çık düğmesi vurgulandığında, vurun ve cihazınızı kurtarma modundan çıkarın. Temastan sonra arama fonksiyonu normale dönecek.

girmek

Not: Kurtarma moduna gir & çık modundan çıkmazsaRehber uygulaması sorunu çalışmıyor, bu sorunu ciddiye almak için iPhone sistemini onarmanızı öneririm. "İşletim Sistemini Onar" özelliğini tıklayın ve iPhone sistemini veri kaybı olmadan onarmak için montaj yazılımı paketini indirin.

girmek

Umarım bu yöntemler iOS 12 / 11'i düzeltmek için çalışırRehber iPhone / iPad'de Donma. ReiBoot, 50+ iOS sorunlarını çözmeyi destekleyen en iyi iOS sistem kurtarma yazılımı olarak derecelendirildiği için önerilmektedir.

Yorumlar 0 Yorum ekle