/ / Oprava zariadenia iPhone prilepené na overenie aktualizácie počas aktualizácie systému iOS 10

Opravte iPhone Stuck na overenie aktualizácie počas iOS 10 Upgrade

„Aktualizoval som svoj iPhone na iOS 10, alezlyhalo overenie a môj telefón je teraz zaseknutý v časti „Overovanie aktualizácií“ na uzamknutej obrazovke. Nemôžem ho ani úplne vypnúť, pretože mi to nedovolí posunúť tlačidlo vypnutia. Dokonca som sa pripojil do vzduchu na mojej macbooku, ale nič sa nestalo. Ocení sa akákoľvek pomoc pri riešení tohto problému. Ďakujem! “

Po vydaní nového iOS 10 nás iPhone neustále vyzýva, aby sme inovovali. Sledujeme (Nastavenie >> Všeobecné >> Aktualizácia softvéru) a pokúsime sa nainštalovať iOS 10, niekedy však iba iPhone prilepené na overenie aktualizácie nepretržite, pretože mi niektorí používatelia nahlásili problém. Problém je bežný pre telefóny iPhone X / 8/7 (Plus) / SE / 6s (Plus) / 6 (Plus) / 5s / 5 / 4s / 4.

Ako opraviť overenie aktualizácie prilepenej na uzamknutej obrazovke? Tu som rozdelil dve užitočné riešenia, ktoré zmiernia vaše starosti. Čítajte ďalej a nájdite odpoveď!

overenie aktualizácie zaseknuté

Method1. Opravte problém so zaseknutím zariadenia iPhone pri overovaní aktualizácie systému iOS 10 pomocou funkcie Hard Reset

1. Podržte stlačené "Domov" tlačidlo a "Spánok / Prebudenie" súčasne.
2. Držte tieto tlačidlá stlačené, kým sa obrazovka nevypne. Potom, ako sa zobrazí logo Apple, uvoľnite tlačidlá.
3. Počkajte a iPhone by sa spustil späť na hlavnú obrazovku.

Toto je najbežnejší spôsob, ako opraviť zariadenie iPhone prilepené pri overovaní aktualizácie systému iOS 10.3 / 10.2 / 10.1 / 10 / 9.3 / 8.3 / 8.1 / 8. Po dokončení prejdite na stránku Nastavenia> Všeobecné> O aplikácii aby ste skontrolovali, či používate systém iOS 10. Ak nie, zopakujte proces aktualizácie. Môžete si tiež stiahnuť a nainštalovať aktualizačný balík s iTunes do svojho počítača. Niektorí ľudia by sa mohli obávať o bezpečnosť informácií pri tvrdom reštarte, zvyčajne povedané, že nevymažú vaše údaje, a obvykle by ste si mali zazálohovať telefón (obvykle pomocou iCloud alebo iných nástrojov tretích strán).

Method2. Opravte iOS 10 prilepený na overenie aktualizácie s Tenorshare iCareFone

Ak vyššie uvedený postup nefunguje alebo sa obávateo tom, či by to poškodilo váš iPhone, odporúčam vám vyskúšať na Tenorshare iCareFone, all-in-one nástroj na opravu overovania prilepenia a iPhone / iPad prilepených na Apple logo / nekonečný reštart / obnovovací režim / DFU režim pri inštalácii aktualizácia systému iOS. Takto to funguje.

Krok 1. Pripojte svoj iPhone k počítaču >> spustite Tenorshare iCareFone >> Choď na „Opraviť zaseknutý iOS“ na rozhraní.

overenie aktualizovaného softvéru iphone

Krok 2. kliknite „Zadajte režim obnovenia“ prepnite svoj iPhone do režimu obnovenia.

vstúpiť do režimu obnovenia

Krok3. Keď uvidíte, ako váš iPhone zobrazuje klasické logo USB na iTunes, úspešne ste vstúpili do režimu obnovenia. Potom stlačte tlačidlo „Ukončiť režim obnovenia“ reštartujte zariadenie do normálneho stavu.

dostať sa z režimu obnovenia

Je to hotové. V nástroji Tenorshare iCareFone je tiež viac funkcií, ktoré môžete preskúmať, pretože v tomto nástroji môžete spravovať 9 typov súborov ZDARMA, optimalizovať svoje zariadenie iDevice, zálohovať a obnovovať svoje zariadenie, odstraňovať reklamy a opravovať operačný systém. Vyskúšajte tento fascinujúci softvér a ten vás nezklame. Ďakujeme vám za prečítanie.


Komentáre 0 Pridať komentár