/ / Jak naprawić, jeśli nie można aktywować iPhone'a po aktualizacji iOS 10

Jak naprawić, jeśli nie można aktywować iPhone'a po aktualizacji iOS 10

„Nie mogę aktywować mojego iPhone'a 5s po aktualizacji doiOS 10. Mówi, że serwer aktywacyjny jest wyłączony, Mój iTunes (najnowsza wersja) nie rozpoznaje iPhone'a. Próbowałem twardego resetu, a także próbowałem używać Wi-Fi i LTE. Wszystkie te nie działają w ogóle. Jakaś pomoc?"

Jeśli napotykasz tę samą aktywacjęproblem, proszę najpierw pocieszając. „Nie można aktywować iPhone'a po aktualizacji iOS 10” jest tak naprawdę bardzo częstym błędem, gdy użytkownicy iOS aktualizują iPhone'a X / 8/7 / SE / 6s / 6 / 5s / 5 do iOS 10. Aby naprawić, nie można aktywować iPhone'a / Problem z iPadem po aktualizacji iOS 11 / 10.3 / 10.2 / 10.1 / 10, oto 6 prostych sposobów na rozważenie.

Sposób 1: Czekaj

Gdy wystąpi błąd aktywacji, najprostszym sposobem jest poczekanie chwilę przed ponowną próbą. Można to jednak wziąć pod uwagę tylko wtedy, gdy błąd jest generowany z serwera aktywacyjnego Apple.

Sposób 2: Uruchom ponownie urządzenie

Innym najłatwiejszym rozwiązaniem, aby naprawić błędy aktywacji, jest ponowne uruchomienie iPhone'a X / 7 / SE / 6s / 6 / 5s / 5, co jest prawie zwykłym sposobem na usunięcie różnego rodzaju problemów z wypadkami.

Jak zrestartować:

  • Przytrzymaj przycisk Uśpij / Obudź, aż pojawi się komunikat „Przesuń w wyłączanie”.
  • Przeciągnij suwak, aby całkowicie wyłączyć iPhone'a.
  • Po pomyślnym zamknięciu urządzenia naciśnij i przytrzymaj ponownie przycisk Uśpij / Obudź, aż zobaczysz logo Apple
aktywuj ponownie swojego iPhone'a

Jeśli to rozwiązanie nadal nie może aktywować telefonu iPhone / iPada / iPoda touch po zainstalowaniu systemu iOS 10 / 10.3, przejdź do następnego kroku.

Sposób 3: Upewnij się, że masz zainstalowaną kartę SIM

Karta SIM jest również związana z problemami z aktywacją. Jeśli nie zainstalowałeś jednej karty SIM podczas próby SIM, nie będziesz w stanie korzystać z dokładnej usługi operatora sieci komórkowej. Teraz włóż dowolną ważną kartę SIM, aby sprawdzić, czy przejdzie ona przez błędy aktywacyjne.

Sposób 4: Sprawdź sieć Wi-Fi

W niektórych przypadkach łączność sieci WiFi odgrywa ważną rolę, jeśli chcesz uzyskać dostęp do serwerów aktywacyjnych Apple za pośrednictwem połączenia internetowego. Dlatego sprawdź, czy sieć Wi-Fi jest niezawodna.

Sposób 5: Podłącz swój iPhone do iTunes

Co zrobić, jeśli później nie można aktywować iPhone'aaktualizujesz do iOS10 / 10.3, gdy wypróbowałeś powyższe wskazówki? Jeśli nie masz w tej chwili doskonałych sieci Wi-Fi i usług komórkowych, przejdź do urządzenia iPhone / iPad / iPod na zaufanym komputerze i aktywuj iPhone'a za pomocą iTunes z wbudowanym mechanizmem aktywacji, aby połączyć się z Apple ” s serwery aktywacyjne bezpośrednio bez połączenia z Internetem.

Sposób 6: Przywróć iPhone'a

Jeśli irytujący błąd aktywacji systemu iOS nadal istnieje, możesz także spróbować przywrócić iPhone'a za pomocą iTunes. Wykonaj poniższe czynności, aby aktywować iPhone'a / iPada:

  • Podłącz urządzenie do komputera Mac lub Windows za pomocą USB.
  • Uruchom iTunes, aby przywrócić urządzenie do naprawy iPhone'a nie udało się aktywować po aktualizacji iOS 10.
Użyj iTunes do naprawy iPhone'a / iPada

Mam nadzieję, że jeśli powyższe sposoby się nie udapomoc, oto program płatny, w którym możesz spróbować ponownie aktywować urządzenie iOS 11/10. Tenorshare iCareFone to uniwersalne narzędzie do rozwiązywania wszystkich problemów z iOS i dostrajania iPhone'a / iPada / iPoda. Może to nie tylko naprawić iDevice do normalnego działania, ale także sprawić, że będą działać szybciej, usuwając niechciane niepotrzebne pliki. Jeśli masz inne rekomendacje, podziel się z nami.


Komentarze 0 Dodaj komentarz