/ / Labākais veids, kā pazemināt iOS 11 līdz 10 bez datora

Labākais veids, kā pazemināt iOS 11 līdz 10 bez datora

Bez iOS 11 beta 1 un Beta 2, Applepubliskajiem beta versijas testētājiem izlaida pirmo iOS 11 beta versiju. Diemžēl neviena no beta versijām nedarbojas kā šarms. Diezgan daudz beta lietotāju mēdz atinstalēt iOS 11 un atgriezties pie 10.3.Daudziem iPhone lietotājiem rodas jautājums, vai ir kāds veids, kā pazemināt iOS 11 līdz 10 bez datora. Patiesībā bez datora vai Mac nav iespējams noņemt iOS 11 beta instalāciju. Šajā rakstā es dalīšos ar vienkāršāko veidu, kā pazemināt iPhone / iPad versiju no iOS 11 uz 10 operētājsistēmā Mac. Tas ir īpaši noderīgi tiem, kuri vēlas pazemināt iOS līmeni bez datora.

“Man ir iPad, un es nesen instalēju iOS 11 beta versijuuz mana iPad. Tagad es redzu dažas problēmas ar akumulatoriem un es gribu pazemināt uz iOS 10.3.2. Bet es pārbaudīju internetā un parādīju, ka dators ir obligāts. Man nav datora. ”

Lai atgrieztos iOS 10 no 11, es iesaku izmantotlietojumprogramma https://www.tenorshare.com/products/reiboot.html, nevis izmantot iTunes. Daži iPhone lietotāji ziņo, ka pazemināšana iTunes var viegli izraisīt iPhone iestrēgšanu Apple logotipa / DFU režīmā. Tenorshare ReiBoot nodrošina 100% atjaunošanu bez iestrēgšanas. Instalējiet Tenorshare ReiBoot operētājsistēmā Mac un sāciet iOS 11 jaunāku versiju bez datora.

Jums var būt interesē arī https://www.tenorshare.com/ios-12/downgrade-ios-12-to-ios-11.html

Kā atgriezties pie operētājsistēmas Mac OS iOS 10.3.X no iOS 11

1. solis. Pievienojiet iPhone 5s / 6 / 6s / 7/7 Plus vai iPad, kuriem operētājsistēmā Mac ir instalēta iOS 11. Izvēlieties & ldquo; Fix All iOS Stuck & rdquo; vietnē Tenorshare ReiBoot. Jūs redzēsit divas pogas. Noklikšķiniet uz & ldquo; Labot tūlīt (viss iOS iestrēdzis) & rdquo; turpināt.

ios 11 pazemina iestrēdzis atkopšanas režīms

2. solis. Tenorshare ReiBoot parādīs atjauninātu programmaparatūru, kuru parakstījis Apple. Šobrīd iOS 10.3.2 ir jaunākā programmaparatūra.

ios 11 pazemina iestrēdzis atkopšanas režīms

3. solis. Noklikšķiniet uz Lejupielādēt & ldquo; lai lejupielādētu ipsw failu tiešsaistē. Varat arī noklikšķināt uz https://www.tenorshare.com/ios-firmwares/download.html un pēc tam noklikšķiniet uz & ldquo; Atlasīt & rdquo; pievienot programmaparatūru Tenorshare ReiBoot, lai aizstātu iOS 11.

ios 11 pazemina iestrēdzis atkopšanas režīms

4. solis. Pēc programmaparatūras veiksmīgas lejupielādes Tenorshare ReiBoot automātiski sāk sistēmas atkopšanu. Viss process ilgst 10 minūtes. Ar ierīci nevajadzētu veikt nekādas darbības. Kad sistēmas atkopšana būs pabeigta, jūsu ierīce atgriezīsies operētājsistēmas iOS 10.3 un visi dati tiks saglabāti.

ios 11 pazemina iestrēdzis atkopšanas režīms

Tas ir viss. Ir pierādīts, ka Tenorshare ReiBoot ir labākā programmatūra iOS 11 noņemšanai no Mac bez iTunes. Tas ir ātrāks un vienkāršāks nekā iTunes, un tas var novērst visas iTunes atjaunošanas iestrēgušās pakāpes.


Komentāri 0 Pievieno komentāru