/ / [נפתר] iOS 11.3.1 Jailbreak תקוע על המסך השחור

[נפתר] iOS 11.3.1 Jailbreak תקוע על המסך השחור

אם אתה מנסה לפרוץ Jail את iOS 11.3.1 או iPad שלך ואתה נתקל בבעיה שבה נראה שהיא נתקעת על מסך שחור מופיע, אז יש לנו כמה עצות שיכולות לעזור לך לתקן iPhone פריצת Jail תקועה. כמו הרבה פתרונות להפרצת הכלא של אלקטרהבעיות, שום דבר אינו פיתרון מדויק וכולל ניסוי וטעייה מסוימים. חלק מהפתרונות עשויים לעבוד עבור תת קבוצה של בעלי מכשירים, ולא עבור אחרים, כך שמקרה לנסות את העצות שלהלן ולראות מה מתאים לכם.

מתכונן לג'ייליבריין

ראשית כל וודא שהמכשיר שלך נמצאמצב מטוס לפני שאתה מנסה לשבור את האייפון שלך. דבר שני הוא לוודא שכל זיכרון ה- RAM של ה- iPhone או המכשיר אינו מנוצל ואינו בשימוש לפני שבירת הכלא מכיוון שהוא יכול לגרום לבעיות מתישהו. אם שתי ההצעות הללו אינן מצליחות לעבוד, בצע אתחול מחדש מלא של המכשיר. לאחר האתחול מחדש, אתה יכול לנסות שוב את תהליך שוברי הכלא. האפשרויות שלעיל לא יכולות להיראות כמו הפתרונות הטכניים ביותר להתגבר על בעיה מסוימת זו, אך אתה יכול לחסל שגיאות רבות מהתהליך על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים הבאים.

תיקון 1: כבה את סירי

כיבוי של סירי יכול גם לתקן את הבעיה השחורה של iOS 12 / 11.3.1 בג'ייל שברקע תקועה, כך תוכלו לעשות זאת:

שלב 1: עבור אל ההגדרות.

שלב 2: כעת, עבור אל "Siri and Search" ואז הקש על האזן ל- "Hey Siri".

סירי ולחפש

שלב 3: לחץ על כפתור הבית לסירי או לחץ על כפתור הצד כדי להפעיל את סירי ולחץ על כבה את סירי.

ברגע שאתה מכבה את Siri, הפעל מחדש את המכשיר שלך והבחין בדבר אחד שמצב המטוס מושבת באתחול מחדש; פשוט הפעל אותו שוב.

תקן 2: מחק את עדכון התוכנה של iOS

המלצנו למחוק את עדכון תוכנת iOSלפני השימוש בכל Jailbreak. כדי למחוק את עדכון התוכנה ל- iOS, הפעל את אפליקציית ההגדרות ונווט אל כללי> אחסון באייפון> iOS 11.3 (או כל עדכון תוכנת iOS אחר שאתה רואה ברשימה), לחץ עליו, לחץ על מחק עדכון ואז מחק עדכון ברשימה. אישור מוקפץ למחיקת עדכון התוכנה ל- iOS. מחיקת העדכון יכולה גם לתקן את בעיית המסך השחור

תיקון 3: כבה את קוד הגישה ומצא את האייפון שלי

אחד הפתרונות הוא לבטל את Passcode ומצא את ה- iPhone שלי. כך תוכלו לכבות את קוד הסיסמה ולמצוא את האייפון שלי.

הפעל את אפליקציית ההגדרות והקש על Face ID ו-קוד סיסמה או זיהוי מגע וסיסמת קוד, הזן את קוד הגישה ולחץ על כבה את קוד הסיסמה כדי להשבית אותו. כדי לכבות את מצא את האייפון שלי, נווט אל הגדרות> [שמך]> iCloud> מצא את האייפון שלי, ואז הקש על המקש מצא את האייפון שלי. הזן את מזהה Apple והסיסמה כאשר תתבקש לכבות אותו.

מצא את האייפון שלי

תיקון 4: איפוס קשיח לאייפון

שלב 1: אתר את כפתור הבית ואת לחצני השינה / Wake באייפון שלך.

שלב 2: לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית ועל לחצן שינה / ערה בו זמנית עד להופעת הלוגו של Apple.

שלב 3: לאחר מכן שחררו את הכפתורים וה- iPhone שלכם יופעל מחדש.

כוח להפעיל מחדש

תקן 5: השתמש ב- Tenorshare ReiBoot לתקן את כל ה- iOS תקועים

אם השיטות שהוזכרו לעיל לא הצליחו לעבוד, נסה את Tenorshare ReiBoot, תוכנת iOS מקצועית לתיקון תוכנה כדי לתקן את המסך השחור ולהביא את האייפון למצב שלא ניתן לפרוץ.

שלב 1: הורד והתקן את ReiBoot במחשב האישי או במחשב Mac הורד והתקן את ReiBoot במחשב שלך ואז הפעל את התוכנה וחבר את iPhone למחשב. לחץ על "תקן את כל ה- iOS תקוע" ברגע שהמכשיר יזהה.

תקן את כל ה- iOS נתקע

שלב 2. לחץ על "תקן עכשיו (כל ה- iOS 11 תקוע)". הוא יציג את הקושחה האחרונה של iOS הזמינה. עקוב אחר המדריך להורדה והתקנה של iOS 11.

עדכון ל- iOS 11

לאחר סיום ההורדה וההתקנה, האייפון הפורץ שלך יאתחל מחדש עם מערכת ה- iOS 11 האחרונה.

מדריך וידאו לתיקון כל ה- iOS 11.3 תקוע Jailbreak

אלה היו כמה תיקונים שתוכלו לנסות לתקן את ה- iPhonejailbreak תקוע מסך שחור, המלצתי גם על הכלי החביב על עצמנו כדי לתקן את הבעיה בפתרון של לחיצה אחת. עקוב אחר ההוראות בזהירות כדי לפתור את הבעיה.

תגובות 0 הוסף תגובה