/ כיצד להפוך את טעינת הדוא"ל לאייפון מהירה יותר ב- iOS 12/11

כיצד להפוך את טעינת הדוא"ל לאייפון מהירה יותר ב- iOS 12/11

ש: דוא"ל איטי לטעון ביישום הדואר באמצעות iOS 11
"לאחר עדכון הדוא"ל שלי לוקח זמן רבלטעון לאחר כניסתם. התצוגה המקדימה מוצגת, אבל כשאני בוחרת את ההודעה החדשה היא פשוט טוענת הרבה זמן. אני אפילו צריך להשאיר את ההודעה ולחזור כמה פעמים. זה בחשבון ההחלפה שלי עם דחיפה. מישהו אחר רואה את זה? "

בקרב קהילות אפל יש כמות גדולה של משתמשים שמתלוננים כי שלהם אפליקציית הדואר פועלת לאט במיוחד במערכת iOS 12.1 / 12/11. כאוהד אפל, זה איכשהו משפיע עלתוך שימוש בחוויה של iOS ממוצריו, במיוחד למשתמשים שקנו זה עתה את ה- iPhone X / 8/8 Plus. האם יש בעיה כלשהי באפליקציית הדוא"ל? כיצד נוכל לגרום לדוא"ל של iPhone לטעון מהר יותר ב- iOS 11 ו- iSO 12? במאמר זה, תוכלו למצוא את התשובות.

1. הסר חשבון דוא"ל והוסף אותו מחדש

עבור אל: הגדרות >> חשבונות וסיסמאות. בחר בחשבון שלך לשירות דואר ובחר באפשרות "מחק חשבון". ואז להוסיף את החשבון שוב, אתה יכול ללחוץ על "הוסף חשבון" כדי להשיג מטרה זו.

מחק חשבון דוא"ל

הסר את אפליקציית הדואר והתקן אותה מחדש

מאז iOS 11 משתמשים יכולים כעת להתקין מחדשאפליקציות מובנות כמו דואר, מפות, מזג אוויר וכו ', עליך להקיש בעדינות על אפליקציית הדואר עד שתתפטש. הקש על ה- x הקטן כדי למחוק אותו מהמכשיר שלך. לאחר זמן מה, הורד אותו מחדש מחנות Apple כדי לראות אם הוא יכול לעבד כרגיל.

הסר את יישום הדואר

3. הגדר מחדש את הגדרות הרשת

לפעמים גם מהירות הרשת תשפיעמהירות טעינת הדוא"ל, כך שמשתמשים יוכלו לנסות לאפס את הגדרות הרשת ולהתחבר שוב עם Wi-Fi או נתונים ניידים כדי לטעון דוא"ל. עליך לעבור אל: הגדרות> כללי> איפוס> איפוס הגדרות רשת.

איפוס הגדרות רשת - -
הערות: שיטה זו תביא למחיקת כל הגדרות הרשת כמו כל סיסמאות ה- Wi-Fi.

4. הפעל מחדש את האייפון כדי לתקן את טעינת הדוא"ל איטית

כאשר דוא"לך מאט לטעון ביישום דואר ב- iOS 11/12, יש לבצע גם איפוס קשה כדי לפתור את הבעיה.

משתמשי iPhone X / 8 צריכים ללחוץ במהירות על כפתור עוצמת הקול ואז על לחצן עוצמת הקול, לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הצד עד שתראה את הלוגו של אפל.

משתמשים ב- iPhone 7 ומשתמשים קודמים עשויים להתייחס למדריך הבא בכדי להפעיל מחדש את ה- iPhone / iPad / iPod שלך.

כוח להפעיל מחדש

טעינת דוא"ל. תיקון איטי ב- iOS 12/11 עם Tenorshare ReiBoot ללא אובדן נתונים

אם ניסית את הפיתרון שלמעלה אך עדיין מצאלאימייל זה לוקח זמן רב לטעון, אני ממליץ לך לנסות Tenorshare ReiBoot, שהוא מצב שחזור iPhone בחינם ותוכנת תיקון iOS. הבעיה איטית בטעינת אימיילים באייפון יכולה להיות תקלה במערכת ו- ReiBoot יכול לתקן את iOS כדי לתקן את האייפון לא פועל בעיות ללא אובדן נתונים.

לאחר הפעלת התוכנית, אנא חבר את המכשיר למחשב ובחר "תיקון מערכת הפעלה".

היכנס למצב שחזור

לחץ על "התחל לתקן" ובצע את ההוראות להורדת חבילת הקושחה של iOS. זה יוריד את קובץ ה- IPSW האחרון של iOS ויתקין אותו מחדש למכשיר שלך.

הורד את חבילת הקושחה של iOS

ReiBoot יתקן את מערכת iOS באמצעות חבילת הקושחה. לאחר שחזור המערכת, האייפון שלך יאתחל מחדש ויש לתקן את בעיית האימייל לטעינה איטית.

לתקן דוא"ל iphone נטען לאט

זהו הפיתרון האולטימטיבי לתיקון עומסי דוא"ללאט לאט באייפון X / XR / Xs / 8/7/6 / 5s. למעשה, אם האייפון שלך תקוע במצב התאוששות, לוגו של אפל או מסך מוות שחור, ReiBoot מסוגל לפתור את בעיות iOS אלה עם אחוזי הצלחה גבוהים.

תגובות 0 הוסף תגובה